Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdyz si jeptiska ve venkosvske hospode davala uz tretiho frtana, vsichni stamgasti jen zirali. Dokonce zacali mit pripominky. Otocila se k nim a pravi: "Tak vy si, synove Bozi, myslite, ze jsem alkoholicka? Nikoliv. To ja jen z dobroty srdce. Matka predstavena ma strasnou zacpu. Dam si tak jeste ctyri a az me pak donesete do klastera, urcite se z toho posere!"

 

Do hospody dorazi chlapek a hned k vycepu a poruci si vodu. Vyzunkne ji. Pak druhou... a jeste treti. Kdyz chce, aby putykar jeste jednou otocil vodovodnim kohoutkem, ten mu poda krabicku prezervativu. "To mi davate jako na co?" "To chapejte jako pozornost podniku - aby se uz nerodili dalsi volove, jako vy!"

 

Chlap sedi doma u stolu a slysi tichy hlas: "Pojd do hospody..." "Co to je?" rika si, ale pak si pomysli, ze se mu to jenom zdalo. Kdyz v tom zase slysi ten hlasek: "Pojd do hospody..." "Co to sakra je?" "To jsme my, tvoje jatra. Prece nebudeme tvrdnout doma."

 

Jde opilec domu a marne se snazi strcit klic do poulicni lampy. Zarazi ho policajt a pta se ho: "Co to vyvadite?" "Snazim se odemknout dvere od baraku, ale vubec mi to nejde." Policajt se podiva nahoru a povida: "Tak si zazvonte, nahore se jeste sviti."
 

 

 Setkají se dva podnapití pani na WC u pisoárů. Jeden močí a chce si prdnout. V tom sa posere a jak to ucítí, tak z toho ještě začne nepříjemně zvracet, že mu to lítá nejen z huby ale i z nosa. Jako to vidí celou tu spoušť co narobil, tak sa nad tím ještě chudák rozpláče. Vtom mu ten druhý řekne: "Ty vole, to je dobrý! A s ušima ještě něco neumíš?"

 

 Vejde modrý muž do hospody. Hostinský: "Co si přeješ modrý pane?" Muž: "Já jsem modrá tlama a chci pivo." Dá mu pivo. Za chvíli přijde muž v červeném. Hostinský: "Co si přeješ červený pane?" Muž: "Já jsem červená tlama a chci pivo." Dá mu pivo. Za chvíli přijde muž v zeleném. Hostinský: "Co si přeješ zelená tlamo?" Muž: "Váš občanský průkaz!"

 

Jeden opilec se takhle potácel po hlavní ulici v menším městečku. Nějak se mu podařilo se vydrápat po schodech kostela. Uvnitř se motal a narážel do lavic, až se mu podařilo se trefit do boční chodbičky a zapadl do zpovědnice.
Kněz, který opilcovu útrapnou cestu pozoroval, usoudil, že tomu muži je potřeba pomoci a proto vlezl do své strany zpovědnice. Ale jeho pozornosti se doneslo jen dlouhé, hluboké ticho. Nakonec se tedy zeptal:
"Synu, mohu ti nějak pomoci?"
"Hyk... nevím, je na tvé straně nějaký hajzlpapír?"

 

Chlapek se vraci po pulnoci domu, tahne z nej, v brise mu sploucha. Prekona stastne prah u vchodu a tam uz na nej ceka zena a spusti, kde ze to sakra byl misto vecere.
"V perfektnim novem baru!" rika manzel.
"Zlaty Bar se to jmenuje, a maji tam vsechno zlate!"
"Nesmysl, zadne takove misto neni, ty ozralo!"
"Jasne, ze je! Maji zlate vchodove dvere, zlate podlahy, dokonce i musle na zachode maji zlate!"
Nato se chlap dovali do loznice a usne. Zene to neda a druhy den hleda v telefonnim seznamu, a opravdu, na druhem konci mesta je Zlaty Bar. Tak tam zavola:
"To je Zlaty Bar?"
"Ano, madam, prejete si?"
"Mate zlate dvere?!
"Ano, samozrejme mame!"
"Mate zlate podlahy?!"
"Jiste, madam!"
"A co zlate musle?!"
Chvili je na druhem konci ticho, a pak zena slysi barmana, jak na kohosi vola:
"Hej, Tome, mam pocit, ze mam stopu na toho chlapa, co ti vcera nacural do saxofonu!"

 

Sedí děda v hospodě, už dost opilý, kouká na hodinky a zjistí, že už měl být dávno doma. Tak se zkouší zvednout ze židle, ale nějak mu to nejde. Tak si dá kafe a zase se zkusí zvednout. Zase mu to ale nejde. Tuto proceduru opakuje asi 10x až si řekne: "No nic, babka bude bláznit, musím se domů nějak doplazit." A tak se připlazí domů, potichu se převleče a vleze do postele. Ráno mu bába říká: "Teda dědku, tys musel být včera pěkně navalenej." A děda říká: "A jak to víš, dyť jsem se snažil být tak potichu." A bába mu na to odpoví: "To jsi teda byl, já jsem tě neslyšela, ale ráno volal hospodský, že jsi si tam zapomněl invalidní vozík!!!"

 

Dva podnapilí chlápci močí u hospody. Přistihne je příslušník a říká: "Okamžitě přestat a zastrčit." Chlapi teda jsou pryč, když tu se jeden začne strašně řechtat. ten druhý: "Co je? Čemu se směješ." Ten první: "Já ho přesral." Druhý: "Jak prosímtě?" První: "Já zastrčil, ale nepřestal.

 

Opilec se vrací ze silvestrovské zábavy:
- Prosím vás, jak se dostanu na nádraží?
- To musíte jít stále rovně...
- A do pr*ele! Tak to se na nádraží dneska nedostanu!

 Jede Petr s Pepou na kole na výlet. Ale hned za městem potkají sličnou slečnu, jak bezradně chodí kole kola. Zastaví a Pepa říká Petrovi: "Víš co jeď dál a já tady slečně pomůžu a dohoním tě." Petr jako, že jo. Po dvou hodinách koněčně Pepa dohoní Petra a ten: "Si tam byl nějak dlouho, co se stalo?"
"Ale jen měla píchlou gumu." "No, a?"
"Zalepil jsem ji, a mám se k odchodu, když ona se ke mě otočí sundá si kalhotky a říká: 'Vem si co chceš'" "A, co ty?"
"No, vzal jsem si štrúdl co jí čouhal."
"To jsi udělal dobře, ty kalhotky by ti byly stejně maké."

 

Hodně zpitej chlápek vejde do baru a poručí si panáka. Barman ho obslouží a ptá se, jestli by si pán nechtěl zahrát šipky. Tři šipky jen za dolar a když dá všechny do desítky, vyhraje zvláštní cenu. Opilec souhlasí. Bafne první šipku a trefí prostředek. Dá si dalšího panáka, na rozhoupaných nohou zamíří druhou šipku a zase trefa. Po dalších dvou panákách se sotva drží na nohou, ale třetí šipku taky trefí. Barman neví, co by mu dal jako cenu, tak sáhne do ozdobného terária a vytáhne jednu malou želvu. Opilec ji sebere a odchází. O tři týdny později se ten ožrala objeví v baru zase, pořádně zpitej zase začne hrát šipky, a zase třikrát trefí. Barman, trochu taky v náladě a docela bledě s penězma, neví, co by dal za cenu a ptá se: "Promiňte, ale co jste vyhrál posledně?" "Hovězí hamburger ve tvrdý housce!"

 

U barpultu sedí jeden chlápek a kouká do sklenice. Druhej k němu přijde a jestli by ho mohl pozvat na drink. "Proč ne." "Odkud jste?" "Z Irska." "Neříkejte! Já taky! Odkud přesně?" "Z Dublinu." "To je ale náhoda, já jsem taky z Dublinu! Kde jste studoval?" "Na univerzitě Svaté Marie." "To snad není možné! Já taky. A který rok jste promoval?" "Já? Moment... jo, 1962." "Člověče, to je neuvěřitelné, já taky!" Tou dobou už hlasitostí přilákali k baru několik štamgastů, z nichž jeden se ptá barmana: "Šéfe, heleďte, o co jde?" "Ale, to nic, akorát O'Malleyovic dvojčata jsou zas děsně opilý."

 

Alkohol je metla lidstva, ale jednotlivcům neškodí.

 

Velký hrdina Čapajev se svým sluhou Peťkou pečou berana a chystají se na velkou pařbu. Když je už beran upečen, vzpomenou si, že jim ještě něco chybí. Peťka se obětuje a na chvíli odskočí domů. Za chvíli se vrátí a vidí opilého Čapajeva, kosti z berana a prázdné lahve od vodky. Strašně se nasere a ze vzteku narve celou beraní páteř Čapajevovi do řiti. Druhý den ráno Čapajev říká Peťkovi: "Já jsem se včera tak spráskal... představ si, ráno se jdu vysrat za keř, a koukám, vysral jsem si páteř! Nedovedeš si představit tu fušku, narvat ji zase zpátky!!!"

 

Leží si takhle gulášová polévka v žaludku a najednou přilítne velký rum. Vzápětí ještě jeden a za ním dva fernety. To uz polívka nevydrží a povídá: "Tam nahoře je mejdan?" "Jo, jasně!" říká ten poslední fernet. "Jé, tak to se tam musím jít podívat!"

 

V nóbl divadle tak poloseděl, pololežel chlápek, který tím efektivně zabral tři sedadla. Když si ho všiml uvaděč, okamžitě k němu nenápadně přiběhl a povídá: "Pane, promiňte, ale smíte obsadit jen jedno místo." Chlápek jen něco zabručel a ani se nehnul. Uvaděč mu pohrozil, že zavolá ředitele divadla, ale ani to s ním nehlo. Uvaděč hrozbu splnil a ve dvou minutách byl zpátky i s ředitelem. Spolu se snažili chlapa přemluvit a když to nešlo po dobrém, zkoušeli ho zvednout, ale nešlo to. Nakonec zavolali policii. Policista dorazil, šťouchl do chlapa pendrekem a povídá: "Tak dobře, zeptám se tě jen jednou, jak se jmenuješ?" Chlápek pootevřel oko a zasténal: "Karel." "A odkud jsi, Karle?" "Z druhého balkónu."

 

Jaky je rozdíl mezi vínem červeným, bílým a burčákem ?
- červené roztahuje cévy
- bílé nohy
- a burčák řiť

 


Dvě verze jedné události - kluk se vrátil děsně ožralý: Klukova verze: "Přijdu domů, letím na záchod, rozsvítím, vybleju se, zhasnu a jdu spát." Otcova verze: "Sedím v noci na záchodě, najednou někdo otevře dveře, zhasne, pobleje mě, rozsvítí a odejde.

 

Nasedne opilec do taxíku a povídá: "Prosím domů." "Můžete to nějak upřesnit?" "Do obýváku."

 

Opilec se připotácí do kostela, zapadne do zpovědnice a mlčí. Zmatený kněz zakašle, aby upoutal jeho pozornost, ale muž stále nic neříká. Kněz tedy zaťuká na přepážku, doufá že se hříšník konečně rozhovoří. Z druhé strany se ozve: "Boucháš zbytečně, kámo, tady taky není hajzlpapír."

 

Streetworker: Alkohol je naším hlavním nepřítelem!
Hlas: Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme!

 

Dva maníky zasypala na horách lavina. Najednou ten jeden vidí, jak se k nim blíží ten záchranářskej pes, bernardýn se soudkem. A tak říká tomu druhému: "Hele, nejlepší přítel člověka." "No jo, a nese ho pes."

 

Tuhle jsem si všiml zvláštní věci u těch chlapů, co pořád vysedávají po barech a hospodách. Našel jsem jen dva dobré důvody pro jejich počínání. Buď nemají manželku, se kterou by byli doma... nebo mají.

 

To znáte, jak jede Čech na dovolenou k moři a v klidu si rybaří, když z ničeho nic najednou chytne zlatou rybku? No, tak tu rybku vytáhne a ona povídá: "Hele, když mne pustíš, tak ti splním dvě přání, já jsem totiž zlatá rybka." A on teda, že jo, ale jak to, že jenom dvě, když v každý pohádce a v každým slušným vtipu se zlatou rybkou se vždycky splňujou přání tři. No a rybka mu vysvětluje, že se časy mění, nejsou peníze atp., no prostě se vymlouvá co to jde. No ale stejně se dohodnou na těch dvou přáních, a rybka povídá: "Tak si teda přej svoje první přání." A Čech se zadívá do zapadajícího slunce nad mořem a říká: "Tak já si teda přeju, aby to moře bylo plný piva." "Staniž se," řekla ryba a stalo se. "A to druhý přání?" ptá se ryba. Čech se zase zamyslí a říká: "Ještě tři lahváče na ráno!"

 

Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"

 

Víte jak muž dokazuje, že myslí na budoucnost? Koupí dvě basy piva místo jedné.

 

Ptali se jednou jednoho kongresmana, jaký má názor na whisky. Tedy, pokud myslíte ten démonický nápoj, který tráví duši, znečišťuje tělo, ničí rodinný život a rozohňuje hříšníky, tak jsem výrazně proti. Na druhé straně, pokud myslíte onen elixír štědrovečerního přípitku, ochranu proti kousavému zimnímu větru a zdanitelnou tekutinu, která tak výrazně přispívá do veřejných rozpočtů na financování péče o invadlidní dětičky, tak potom jsem výrazně pro.

 

Chlápek slíbil ženě, že už nikdy nebude pít. Jenže samozřejmě zašel do hospody pokecat a nakonec se pěkně opil. Když se zvedal, udělalo se mu špatně a kompletně se poblil. Hospodský mu radí: "Hele, strč si do kapsy u košile stovku a řekni ženě, že tě poblil nějakej opilec a dal ti teda stovku na vyčistění té košile." Chlápek přišel domů a žena našla v kapse stovky dvě, tak se ptala i na tu druhou a chlápek říká: "Jo, von mi taky nasral do kalhot."

 

Psychiatr se ptá alkoholika: "Kouříte?" "Ano," řekl pacient, nabídl lékaři cigaretu a ten ji s potěšením přijal. Chvíli pak spokojeně kouřili. "Pijete?" zeptal se psychiatr po chvíli. "Ano," pravil pacient, "lahvinku jsem ale bohužel nechal doma."

 

Proč pijete? Protože trpím. Jak? Špatně chodím. A proč? Protože mám plochý nohy a země je kulatá.

 

Do tramvaje nastoupí chlapík, který má trochu upito, visí na držadle, ukáže rukou vlevo a povídá:
"Tady v tý řadě sedí samí volové...!"
Potom ukáže do prava a povídá:
"...a tady v tý řadě sedí samí paroháči!"
V pravé řadě se zvedne starší pán a rozčileně na něj vyjede:
"No dovolte! Moje žena mi nebyla nikdy nevěrná!"
Chlapík ho přejede pohledem a klidně pronese:
"Tak si račte přesednout..."

 

Dva lyžaře zasypala na horách lavina. Najednou ten jeden vidí, jak se k nim bliží bernardýn se soudkem. A tak říká tomu druhému:
"Hele, nejlepší přítel člověka."
"No jo, a nese ho pes."

Jdou dva kamaradi v noci domu, jsou v dobre nalade a ten prvni se divi: "Jak to pekne krupe pod nohama! Kde se vzal ten mraz, ted v lete?" "Kamarade, to neni mraz," mumla ten druhy, "to je sklenik, jdeme pres zahradnictvi..."

 

V paneláku příjde soused k sousedovi a říká:
"Dobrý den, pane soused. Promiňte, ale stala se mi taková věc. Víte doma mi došel rum a tak jsem se přišel zeptat, jestli je ta porucha v celém domě?"

 

V taxíku jede ožralý chlap a taxikář mu povídá: "Ještě se nesvlékejte, ještě nejste doma."
"Cože? No to mi říkáte brzy, já už si dal boty za dveře!"

 

23 dobrých důvodů proč dát přednost pivu před ženou
===================================================
1. Piva si můžeš užívat po CELÝ měsíc.
2. Nemusíš chodit s pivem na večeři.
3. Pivo čeká trpělivě v autě, když hraješ tenis.
4. Když je pivo bez chuti, tak jej vyliješ.
5. Pivo se nikdy neopozdí.
6. Pivo nežárlí na jiné pivo.
7. Následky příliš mnoha piv rychle pominou.
8. Pivo nedělá žádné skvrny od šminek.
9. Pivo dostaneš určitě v KAŽDÉM baru.
10. Pivo nemá nikdy migrénu.
11. Pivo nemusíš potom odvézt domů.
12. Pivo se nerozčiluje, když si přineseš domů druhé pivo.
13. Můžeš si vzít s dobrým svědomím více piv.
14. Pivo jde bez odporu do POSTELE.
15. O pivo se můžeš podělit s přáteli.
16. Jsi zajisté vždy PRVNÍ, kdo otevře pivo.
17. Pivo nevyžaduje žádnou rovnoprávnost.
18. Pivo si můžeš vzít na veřejnosti.
19. Pivo se nestará o to, kdy přijdeš.
20. Studené pivo je dobré pivo.
21. Pivo chutná i neumyté dobře.
22. Když měníš piva, neplatíš žádné alimenty.
23. Pivo je vždy vlhké.

 

Středověk. Po nádvoří Karlštejna jde opilý voják.
Potká ho Karel IV. a rozčílí se:
- Jak to, vojáku, že jsi opilý?
- Slavím váš svátek!
- Jak to, dneska není Karla!
- Ale je čtvrtýho!

 

Brenda O'Malleyová jako vždycky dělá doma večeři, když se u dveří objeví Tim Finnegan:
"Brendo, můžu dál? Musím s tebou mluvit."
"Jasně, ty jsi vždycky vítaným hostem. Ale kde je manžel?"
"To je právě to, o čem s tebou chci mluvit. Víš, v pivovaře se stala nehoda..."
"Néé! Proboha, nic mi neříkej..."
"Musím, Brendo. Tvůj muž je mrtev. Je mi to moc líto."
Brenda mu padla kolem krku a dala se do usedavého pláče. Po několika minutách se trochu uklidnila, a ptá se Tima:
"Jak se to stalo?"
"Bylo to hrozné. Spadl do kotle s černou čtrnáctkou a utopil se."
"Ach Bože. Řekni mi pravdu, Time, byl jeho konec rychlý?"
"No, Brendo... nebyl."
"Ne?"
"No, popravdě řečeno, třikrát vylezl, aby si došel na záchod."

 

Chlápek přijde do baru a v ruce drží malou želvu. Ta je šíleně potlučená. Jedno oko má namodralé, dvě nohy zafačované a celý krunýř omotaný lepící páskou. Hospodský se chlápka ptá, co s tou želvou je.
"Nic. Tahle želva je akorát hrozně rychlá. Schválně, dáme závod o stovku, váš pes a moje želva. Zaveďte svého psa na jeden konec sálu, jděte na druhý a zavolejte ho. A moje želva tam bude dřív, než váš pes."
Hospodskému se to zdá zajímavé, tak si plácnou. Postaví svého psa na jeden konec sálu, dojde na druhý a hvízdne. Jenže chlápek najednou vzal svoji želvu do ruky a hodil ji přes celou místnost k hospodskému a povídá:
"Říkal jsem, že tam bude dřív, než ten pes."

 

Stádo bizonů se pohybuje rychlostí nejpomalejšího kusu. Když je stádo napadeno lovci, tak padnou za oběť ty nejpomalejší a nejslabší kusy, které jsou vzadu. Pro stádo jako celek je tahle přírodní selekce dobrá, a to jak z krátkodobého pohledu, protože zvyšuje celkovou rychlost stáda, tak z dlouhodobého, protože se celkově zlepšuje genetická kvalita bizonů tím, že ti nejméně vyvinutí jsou takto vyloučeni z rozmnožovacího procesu. No, a stejně je na tom lidský mozek. I on operuje tak rychle, jako nejpomalejší mozkové buňky. Nadměrná konzumace alkoholu, jak víme, zabíjí mozkové buňky, ale přirozeně ty slabé a pomalé napadne nejdříve. To znamená, že pravidelnou konzumací piva eliminujeme ty pomalé mozkové buňky a náš mozek se tak stává rychlejším a efektivnějším.

 

V Anglii se konaly velké pivní slavnosti a po jejich skončení se v místním VIP baru potkali šéfové velkých pivovarů. Chlápek od Budweiserů povídá barmanovi:
"Přineste mi pohár tekutého zlata, dokonale vychlazený Budweiser."
Ředitel bristké pobočky Heinekenu povídá:
"Přineste mi půllitr krále piv, Heinekena."
A ředitel Guinessu usedne k nim a povídá barmanovi:
"Přineste mi kolu."
Barman se zarazí, ale bez mrknutí oka před něj postaví kolu. Vedle sedící šéf Budweiseru se vyjeveně ptá:
"Ty si nedáš Guinesse?!?"
"No, když jsem zjistil, že vy nepijete opravdový pivo, nechtěl jsem trhat partu."

 

Jaký je rozdíl mezi strojem a člověkem?
......
Dobře namazaný stroj je potichu.

 

Přijde chlápek do zeleniny a zeptá se jestli mají melouny. Prodavač, že jo a ukáže mu je. Chlápek, že si vezme 5kg , ale chce je zabalit každý zvlášť. Prodavač se diví, ale zabalí mu je a zeptá se:
"Ještě nějaké přání"
Chlápek: "Máte pomeranče?"
Prodavač: "Samozřejmě a ukáže mu je."
Chlápek: "Tak já bych si vzal taky pět kilo. A zase zabalit každý zvlášť."
Prodavač se znova diví, ale náš zákazník náš pán a zabalí je. Potom se chlápek ptá dále:
"A máte borůvky"
A prodavač rychle odsekne: "Tak na to se vyser."

 

Profesor chemie chtěl v osmičce žákům demonstrovat negativní vlivy alkoholu. Přinesl sklenici vody, sklenici whisky a dva červíky.
"Teď pozorně sledujte ty červíky."
Do sklenice s vodou vložil jednoho červa. Ten se čile pohyboval, spokojený, jak jen může červ ve vodě být. Do druhé sklenice vložil druhého červa. Ten se začal zuřivě kroutit a po pár vteřinách klesl na dno nehybný.
"Tak, co nám z tohoto pokusu vyplývá?"
Pepík, který samozřejmě seděl v poslední lavici, se hlásí:
"Pijte whisky, nebudete mít červíky."

 

Tak si tak připadám jako dveře. Občas se namažu, občas si vrznu a čekám, kdy mě zavřou.

 

Hlídka Veřejné Bezpečnosti zastaví řidiče.
- Pane řidiči, přejel jste plnou čáru.
- No a co? Praskla snad?
- Váš řidičský průkaz.
- Co? Vždyť jste mi ho vzali už minulej týden?
- Tak to tedy ne! Vy si z nás srandu dělat nebudete. Budete nám muset fouknout.
- To já docela rád. Jenom teď nevím, kterému z vás dřív.

 

Jde chlap ve značně podnapilém stavu lesem a vrazí do stromu.
"Pardon," omluví se a jde dál.
Za chvíli znovu vrazí do stromu.
"Pardon," omluví se a jde zas dál.
Když se to opakuje asi podesáté, sedne si nasratý na pařez a povídá: "Musím počkat, až ten průvod přejde !"

 

"Jeste nikdy jsem nevidel tolik suchych hub jako v nedeli..."
"Nerikej, ty jsi byl v lese?"
"Ne, ale v hospode doslo pivo."

 

Povídá žena manželovi:
"Starej pojď se milovat. Ty na mě úplně kašleš. Jediný, co umíš, je dojít si do ledničky pro pivo a na mě vůbec nemyslíš."
"No tak dobrá, ale rozdáme si to na koníčka."
"Víš, když my už se tak dlouho nemilovali, že ani nevím jak se to dělá?"
"To máš jednoduchý. Vlezeš si na všechny čtyři, já si na tebe sednu a ty mě dovezeš k lednici, kde si vezmu pivo."

 

"Já ti mám takovou žízeň, tos nezažila," naříká ráno po flámu manžel, "a ta horkost v hlavě!"
"Aby ne, včera večer jsi přišel tak nametený, že sis do postele lehl obráceně, a já ti do nohou připravila elektrickou podušku!"

 

Prijde nalitej chlap k taxiku a pta se: Jste volnej. Jo. A vejde se vam tam jeste kure a basa piv. Jo jasne. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

 

Hodi chlap silenou savly do krovi, pak druhou a po ni treti. Za chvili vyleze strasne poblita kocka a chlap ji povida: "KDE JSEM TEBE SEZRAL ???"

 

 

Jestli ihned nevyhledas pivni pomoc,dostanes chlastmaticky zachvat! Vita te oddeleni chlastmatiku!! MuDR. RADEGAST!

 

Vyletí auto ze silnice a zapíchne se do stromu nad propastí. Tu z něho vyleze řidič a začne se úplně potácet. Kolemjdoucí k němu a říká: "Ale chlape, vy jste úplně opilý..." A ten opilý na to: "No, no, a co...To si myslíte, že jsem jako nějaký oblý kaskadér, nebo co..."

 

Dva alkoholici se takhle probudili k večeru z poslední opice v zoufalém absťáku a zjistili, že mají jen pár centů. Po chvíli zoufalého přemýšlení dostal Bill nápad. Za drobné koupil na rohu jeden párek v rohlíku a odtáhl kámoše do nejbližšího baru. Dali si tam pár panáků. Když se k nim blížil číšník s účtem, Bill rozepnul Rickovi poklopec, vrazil mu do něj ten párek v rohlíku a začal předstírat, že mu kouří péro. Číšník začal řvát: "Táhněte odsud, vy smradlaví buzíci!" Chlapi se kvapně sebrali a zmizeli, samozřejmě bez nutnosti platit. Takhle obešli několik barů, až se večer dotrmáceli úplně zpití k jejich karavanu. Bill povídá: "Vidíš, co se dá podniknout s jedním hotdogem!" "Jakej hotdog?" směje se Rick, "ten jsme ztratili v druhý hospodě."

 Řidič překročí povolenou rychlost a je chycen policejní hlídkou. Policista se ho ptá:
"Pane řidiči, proč jste překročil rychlost?"
"No abych byl doma dřív, než začne působit, ten rum!"

 

Opilého řidiče zastaví ještě více opilý policista a povídá:
"Pánové řidiči, jak to, že řídíte dva??"
Muž na něj pohlédne skleněným pohledem a odvětí:
"A kvůli takové hlouposti jste mě museli obklíčit?"

 

Zazvoní chlápek u sousedů: "Dobrý den, mě doma došel rum, tak se chci zeptat, jestli je ta porucha v celem baráku."

 

Dva horolezce zasype lavina. Přiběhne k nim bernardýn a nese lahev rumu kolem krku. "A hele, nejlepší přítel člověka" povídá jeden. "A nese ho pes" odpoví druhý.

 

Nedávno mě kámoši vytáhli trošku ven. Manželku jsem ubezpečoval, že přijdu okolo půlnoci! Ale hodiny se rychle míhaly a pivo šlo dolů příliš hladce. Okolo 2:30 ráno, ožralý jako sviňa, jsem se vydal domů.
Jen co jsem vstoupil do bytu, naše kukačky v hale ožily a třikrát zakukaly. Hlavou mi problesklo, že by se manželka mohla probudit, tak jsem duchapřítomně ještě 9-krát zakukal. Byl jsem opravdu pyšný na svoji schopnost tak šikovně se vyhýbat konfliktním situacím ve stavu totalní ožralosti!
Ráno, když se me manželka ptala, kdy jsem se vrátil večer domů, tak jsem ji s klidem řekl, že o půlnoci. Nevypadala, že by něco tušila! WOW! Dostal jsem se z toho!! Později mi oznámila, že budeme muset koupit nové kukačkové hodiny do haly. Když jsem se ptal proč, odpověděla: "Tak si představ, že v noci třikrát zakukaly, potom řekly "do pr*ele", ještě čtyřikrát zakukaly, odkašlaly si, třikrát zakukaly, chvíli se chechtaly, potom ještě dvakrát kukly a nakonec si prdly ..."

 

Na břehu řeky sedí zhulenej zajíc, připlave k němu bobr a ptá se: "Nazdar zajíci, hele, co je s tebou, že seš tak vysmátej?" "Co by? Hulim si tu trávu a jsem v pohodě. Dej si taky, musíš to pořádně natáhnout, podplavat na druhou stranu řeky, vynořit se a vyfouknout. Pak na tom budeš jako já." OK, bobr si pořádně šlukne, podplave řeku a když se na druhé straně vynoří, tak je taky zhulenej na drát. Příjde k němu medvěd a povídá: "Čau bobře, cos dělal, že seš takhle v pohodě a pořád se směješ?" "Ale, pohoda, doplav si na druhou stranu, tam je zajíc a hulí trávu. Dej si od něj a budes taky v pohodě." Medvěd tedy přeplave řeku a když vyleze na bžeh, zajíc na něj vyvalí oči a křičí: "Ty vole, bobře, už vyfoukni!"

 

Jde chlapík po flámu a chce se mu strašně zvracet. Přijde k jednomu keři-bleeeee. Popojde kousek dál ke druhému křoví a opět-bleeeeeee. U třetího křoví sedí pes chlapík-bleeeee-jéé a tebe jsem snědl kdy?

 

Policajt zastavi podnapileho ridice. Jste ochotny podrobit se zkousce na alkohol? Jasne, v jake hospode?

 

Vrací se opilý muž z hospody a potká na ulici strážníka při noční službě. "Můžu mezi váma dvěma projít?" ptá se. "Jasně, ale jděte jeden po druhém," odpoví mu policista.

 

Sedi dva chlapi v hospode, popijeji pivo, prokladaji to koralkama.
Jeden je stale smutnejsi a smutnejsi.
Tak se ho jeho partak zepta:
"Franto, co je s tebou?"
A Franta odpovi:
"Ale, kdyz prijdu domu zase takhle ozralej, tak me manzelka nepusti domu a necha me spat na chodbe..... takova ostuda..."
A kumpan mu poradi:
"To ja mam na tohle skvelej trik. Kdyz prijdu domu, tak zaskrabu prstama na dvere a rikam misicko, pust me domu....
Ale pred tim se vysvliknu do naha a jak ta moje otevre dvere, tak ty saty hodim dovnitr....a nahyho me na chodbe nenecha, tak me pusti domu".
A Franta, ze to urcite vyzkousi. A vesele popijeji dal.
Potkaji se po tydnu v hospode a kumpan se pta Franty:
"Tak co? Jak jsi dopadl minulej tejden? Vyzkousel jsi to?"
Franta:
"Jo, vyzkousel... prisel jsem pred dvere, svlikl se do naha, zaskrabal jsem na dvere, rekl jsem jen misicko... dvere se hned otevrely, tak jsem dovnitr hodil saty a najednou slysim:
Ukoncete nastup a vystup, dvere se zaviraji a barak mi zmizel v tunelu..."

 

Velmi podnapilý občan se vypotácí z hospody. Potká ho starosta a domlouvá mu: "Jsi na špatné cestě, Pišto. Nestydíš se?"
"A proč já? Za špatnou cestu ať se stydí obec."

 

Na policií se ptají ženy: "A nevíte něco bližšího o tom muži, co vás přepadl?" "Jistě, byl z něj cítit alkohol." "A něco ještě bližšího?" "Ano byla to slivovice."

 

Kouká chlap z okna na bandu pěti kluků a kroutí hlavou... pak zaleze domu a říká manželce: "Ta mládež je tak chudá..., dělí se o jedno cigáro a jestě se u toho smějou...

 

Za zemi a za vlast,za ženy a za chlast!

 

Přijde Pepa pozdě domů z hospody a povídá nakvašené ženě: "Hádej co mám v kapse začíná to na F." Žena hned: "Fialky." "Ale ne, flašku rumu. A co mám v té druhé, začíná to na E." Tak to nevím říká žena. "Eště jednu."

 

Alkohol je nepřítelem lidstva, ale už husiti říkali, "Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme!!"

 

"Myslím, že lidé by měli chodit bosí, protože je to opravdu mnohem zdravější. Například já, když se ráno vzbudím obutý, tak mě pak celý den ukrutně bolí hlava a ještě k tomu mám hroznou žízeň."